نام و نام خانواد‌گی : حامد سعیدی
شهر محل فعالیت : کرج
اینجانب حامد سعیدی فرزند محمد دارنده شماره شناسنامه 614 متولد 01/02/1360 در تهران می باشم.
تحصیلات دوره ابتدایی و متوسطه خود را در دبستان سوم شعبان و دبیرستان شهید رجایی شهر کرج در استان البرز به پایان رساندم.سپس بلافاصله با قبولی در کنکور کارشناسی سال 78 در رشته حسابداری وارد دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج شده و توانستم در سال 82 از رشته حسابداری فارغ التحصیل شوم .سپس وارد دوره سربازی شدم و این دوره را نیز در سال 84 به پایان رساندم.
در ادامه در اسفند ماه سال 84 در آزمون ورودی شرکت سهامی بیمه ایران پذیرفته شدم و تاکنون در این شرکت در پست های سازمانی مختلف مشغول به فعالیت بوده و هستم. همچنین در سال 93 با علاقه مندی که سالها به رشته روانشناسی داشتم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر در مقطع ارشد پذیرفته شده و توانستم دوره را در سال 95 به پایان رسانم.
همچنین در طی این سالها توانستم دو مدرک MBA و NLP را نیز از موسسه ماهان و شرکت مردمان موثر آریایی دریافت کنم.از آنجایی که احساس میکردم ( به شدت به اینکه روانشناسی را باید از پایه مطالعه کنم نیاز دارم ) لذا کارشناسی رشته مشاوره را در دانشگاه پیام نور شروع کردم و در حال حاضر مشغول به ادامه تحصیل می باشم.
همچنین در سال 97 در مقطع دکتری مشاوره پذیرفته شده و در این مقطع نیز در حال حاضر مشغول به تحصیل هستم.
جهت دریافت اطلاعات تماس این متخصص ، لازم است 0 تومان پرداخت فرمایید. پرداخت شما امتیازي را براي متخصص محبوب شما منظور خواهد کرد .

پرداخت و دریافت رزومه
درباره ما       تماس با ما       نمایندگان استانها       دریافت نمایندگی